Vijesti

Sport

Odličan nastup stolnotenisačica u Vrsaru

30.10.2017. 08:49:37
U sklopu 4. kola ženske stolnoteniske superlige, ekipa STK Varaždina gostovala je u Vrsaru gdje je protiv ekipe STK Vrsar ostvarila pobjedu rezultatom 4:1.

Trener ekipe Saša Suhodolčan ostao je dosljedan u svojoj najavi da će mnogim igračicama dati priliku za nastup u novoj sezoni. Tako je za ovo gostovanje iz ekipe izostavio Ivanu Malobabić, a u ekipu uvrstio Bojanu Poljak.

Ukazano povjerenje Bojana je odmah iskoristila i bila junakinja dana, sa ostvarene tri pobjede. Rutinski je donijela dvije pojedinačne pobjede, te pobjedu u parom s Petrom Petek, i to sve bez izgubljenog seta. Jedini poraz doživjela je Lucija Sitar i to protiv prve igračice STK Vrsar Martine Riože, iako je i taj dvoboj bio blizu ulaska u peti set.

Sljedeći tjedan ekipa STK Varaždina igra pred svojom publikom derbi susret protiv lanjskih finalistica, momčadi TIS-a iz Zagreba.